Novinky

26. 12. 2010 - Štěpánský pochod a poslední letošní hon

Dnes se naše rodina rozdělila na dvě poloviny. Páníček s Agrou vyrazili na poslední letošní hon pořádaný v Záhlinicích. Agra se činila, a i když musela být občas pro přílišnou horlivost napomenuta, páníček ji moc chválil. Oba si to moc užili a holčička zbytek dne krásně unavená prospala.

My se Sebčou a oběma stafinama jsme se vypravili na Štěpánský pochod. Účastnilo se několik našich kamarádů z cvičáku, účast byla co se týče účastníků hojná, a psiska veskrze poslušná. Včera nasněžilo několik centimetrů sněhu, takže procházka lesem byla téměř romantická. Mary šlapala se Sebčou, Lady se mnou. Byl to moc příjemný výšlap, po několika dnech vánočního klidu naprosto úžasný! Na závěr jsme skončili v klubovně důchodců. Šikovné kuchařinky z řad holek z cvičáku uvařily kyselicu a guláš, za což jim patří obrovský dík! Děti, kterých nebylo málo si výšlap taky užily, a v klubovně dokázali řádit jako černá ruka. Rádi jsme vás všechny viděli! Stafiny po návratu zalehly..a zbytek odpoledne prospaly. Krásně unavená smečka :)

Pár obrázků: Stepansky pochod - Stepan march

Stepansky pochod - Stepan march
Stepansky pochod - Stepan march
Stepansky pochod - Stepan march
24. 12. 2010 - PF 2011

Všem kamarádům, známým i méně známým lidem přejeme krásné vánoce a vše nejlepší do nového roku. Ať je rok 2011 minimálně stejně úspěšný jako odcházející rok 2010, ať vám všem i vašim psům přeje zdraví a k tomu všemu přejem i kapičku štěstí. K tomu všemu kolem sebe dobré přátele, a hned je na světě vesele!

  PF 2011 MORAVIA LORD

19. 12. 2010 - Naše holky už dostaly svůj vánoční dárek - svůj vlastní pokojíček

Protože naše smečka čítá tři dospělé fenky, a je možné že se někdy stane, že budou mít štěňátka současně, na tuto situaci jsme se připravili, a našim holkám přistavěli k našemu domečku jejich vlastní místnost. Nadšení naše je větší než holek :), páníček se těší, že konečně posnídá bez jedné stafiny na klíně a druhé za zády a výmarky koukající zpod stolu a číhající na jakékoliv sousto, které by mohlo upadnout. Holky jsou ovšem opice nevděčné, třetí den po ´kolaudaci´ pokojíčku vykousaly díru v linu..dostaly důtku, a šupajdily za odměnu do kotce..třetí den po důtce…vykousaly díru 4× tak velikou jako poprvé.. takže nyní mají podle páníčka důtku s výstrahou :) (kdo zná ten vtip ví, že důtce s výstrahou hrozí zastřelení :))).

Pár obrázků pokojíčku:
psí místnost - dogs room

psí místnost - dogs room