Novinky

31. 12. 2012 - Dnes slaví první dcery naší Lady již své 5.té narozeniny!

Čas nezadržitelně letí, a dnes je to 5 let od narození prvních štěňátek v naší chovatelské stanici MORAVIA LORD. Přejeme fenkám April Hero, Agatha Christie, Aithra Princess a Agraeen Queen vše nejlepší, hodně zdravíčka a ještě spoustu let se svými majiteli!

25. 12. 2012 - Nové fotky našich štěňátek

Dnes štěňátka oslavila 15 den od svého narození. Všechna už mají otevřená očička, jsou poprvé odčerveni a poprvé jsme stříhali drápky.

Prckové podnikají první cesty po bedýnce, hlasitě se dožadují mámy a začínají si spolu hrát.

Štěňátka z vrhu H – 15 dní

24. 12. 2012 - Krmení zvířátek na Štědrý den

Jako každoročně, i letos jdeme na Štědrý den dopoledne nakrmit zvířátka u nás v honitbě. Asistuje nám u toho naše výmarka Agra Grey Eminence a staffinka Bully For You Top Banana. Bully je zatím 4 měsíční štěňátko, ale začínáme se pomaličku připravovat na lovecký výcvik. Snad se nám plány vydaří :).

Přestože přišla obleva, holky se vylítaly, vše očuchaly a zkontrolovaly kvalitu a chuť předkládaných dobrůtek pro zvířátka :).

Přejeme (si), aby měla i zvěř vánoce, aby ji nerušili nezodpovědní majitelé psů…

23. 12. 2012 - VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2013

Všem návštěvníkům našich stránek, všem majitelům našich odchovánků, všem našim kamarádům..prostě všem lidem, se kterými nás spojuje láska ke psům všech plemen přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ, A ÚSPĚŠNÝ ROK 2013. 

PF 2013

PF 2013

13. 12. 2012 - Naše holky jako sněhulky

Venku vše zapadlo sněhem a naše holky si užívají tuto krásnou nadílku s velkým nadšením. Na fotografiích vidíte naši MultiCh. Wolf Lady Fransimo Bohemia a Bully For You Top Banana. Naše Ch. Bloody Mary Moravia Lord si užívá čerstvých mateřských povinností a tak se společného běhání nezúčastnila. Je vzorná máma a od štěňátek ji taháme ven násilím, tak jsme ji nechtěli trápit.

Bully a Lady si však sněhovou nadílku užily do sytosti i ve dvojici :)

12. 12. 2012 - Naše malá teroristka :))

Bully stále neopouštějí její manýry důležitky a raráška..když se páníček pokouší odpočívat, Bully mu u toho nutně musí asistovat, a snažit se upoutat veškerou jeho pozornost :)

9. 12. 2012 - Márinka jako kindervajíčko :)

Naše Ch. Jch. Bloody Mary Moravia Lord je zatím stále ještě těhulka a tak se můžeme jen dohadovat jaké překvapení se u ní v bříšku schovává, a jestli můj odhad 6 štěňátek vyjde :). Na fotografiích máte možnost ji vidět den před narozením štěňátek – našeho vrhu ‚H‘. Na spodní fotografii s naší Bully For You Top Banana.

4. 12. 2012 - Jak si žije naše těhulka Márinka

Naše Ch. Bloody Mary Moravia Lord je dnes březí 59. den a porod štěňátek tedy můžeme očekávat každou chvilku. Márinka si užívá domácí pohodičky s naší Bully. Nenecháváme nic náhodě, porodní bedýnka a vše nezbytné k porodu je již připraveno a tak čekáme, až přijde ten správný čas.

Přijímáme rezervace pouze na pejsky.

2. 12. 2012 - Cacib show Nitra - rozhodčí: p. Lokodi (RO)

Bully For You Top Banana - baby třída – velmi nadějná

Easy Rider ML- mezitřída – výborný 3

Coffee Baby ML – třída otevřená- výborná 2, r.CAC

1. 12. 2012 - Cacib show Nitra - rozhodčí: Monika Uhlíková (SK)

Bully for You Top Banana- baby třída – velmi nadějná (pořadí se nezadávalo)

Easy Rider ML- mezitřída – výborný 2, r.CAC

Coffee Baby ML – třída otevřená – výborná 2, r.CAC

S Bully jsme se opět zúčastnily závěrečných soutěží a musím říci, že jsem na holčičku moc pyšná. Stejně tak na všechny naše Lordy.