Novinky

30. 4. 2014 - Nejúspěšnější chovatelská stanice SBTC CZ 2013

Před pár dny bylo na webu klubu SBTC CZ zveřejněno celkové bodování Výstavně nejúspěšnější chovatelské stanice SBT. Mám obrovskou radost, že se moje chovatelská stanice Moravia Lord umístila na krásném 5.tém místě (vloni na 8.mém). Mezi třetím a pátým místem je jen necelých 10 bodů což je krásné. Navíc do bodování zasáhlo jen 8 našich odchovánků!

Děkuji všem majitelům našich ‚Lordů‘, za skvělý domov. Současně jsem moc ráda, že se mnozí ‚Lordi‘ ukazují na výstavách, a nevedou si tam rozhodně špatně. Ovšem žádných úspěchů bychom nedosáhli právě bez skvělých lidí, majitelů či přátel u kterých žijí naši psi.. Takže jim všem patří mé velké DĚKUJI!

15. 4. 2014 - Lady slaví 8.mé narozeniny

Včera, tj. 15.4.2014 slavila již své 8mé narozeniny ta nelepší stafinka pod sluncem – moje Wolf Lady Fransimo Bohemia.

Lady je jediná, jedinečná a vždycky bude pro mě nejlepší.. Stále se těší vynikajícímu zdraví, je ve skvělé kondici a já doufám že tady s námi ještě spoustu let bude běhat a dělat nám radost (a vylomeniny).

Nikdy nepřestanu děkovat mému štěstí, že zrovna tuhle úžasnou stafinku mám doma a mohu se pyšnit tím, že si mě vybrala za svého člověka. Díky ti, Lady!