Vrh Z - Štěňata

22.7.2018 se narodil žíhaný jedináček - poslední syn naší Justýnky jménem Zen.

Matkou je naše žíhaná C.I.B, Ch., Jch, Club Ch, Club Jch. Justyna My Love Moravia Lord. Justýnka je žíhaná fenka, střední síly kostry, s pěknou hlavou, výborně složeným uchem, tmavým okem a nůžkovým skusem. Má dobrou horní linii, výborně nasazený i nesený ocas a výborný pohyb obou párů končetin. Má složenou Zkoušku vloh v I. ceně a canisterapeutickou zkoušku.

Otec je tmavý pes se špičkovým rodokmenemBecause I´m Happy Terrystaff. 'Hapík' mě zaujal - přestože je černý :) již před dlouhou dobou a jsem moc ráda, že jsem jej mohla použít v chovu. Má nádherně modelovanou hlavu s výrazným stopem, nůžkový skus a tmavé oko. Výbornou horní linii, dobré předhrudí, prostorný hrudník, silný krk, výborně nasazený i nesený ocas, výborný pohyb obou párů končetin, silné rovné tlapy. Pevnou velmi temperamentní povahu plemene.

Oba rodiče jsou zdravotně testování, DKK A/A, DLK 0/0.

Štěňátko je L2HGA a HC clear!

Štěňátka od nás odcházejí plně socializovaná, vymazlená. Samozřejmostí je očkování, odčervení, čip a EU pas. Štěňátka při odchodu dostávají základní chovatelský balíček (obsahující obojek, vodítko, granule na která jsou zvyklá, hračku a dáreček pro páníčky).

Štěňátka narozená v naší chovatelské stanici jsou skvělými společníky aktivním lidem, ale jsou také velmi úspěšní na výstavách či sportovních odvětvích.

Pokud Vás zajímá osobní profil (základní informace, průběžně doplňované postřehy a fotky) jednotlivého štěněte, stačí kliknout na jeho fotku.